ATILIM VİDANJÖR

Adıyaman Vidanjör

Adıyaman’da bulunan firmamızda da tüm firmalarımızda olduğu gibi 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetine açığız.Uzun yılladır yapmış olduğumuz işlerin referansı ve deneyimiyle siz değerli müşterilerimize destek verebilmek amacıyla yola çıkıyoruz. Araçlarımızı günümüzün teknolojisine uygun vaziyete getirerek tam teçhizatlı ekipmanları kullanıyoruz.Makul fiyatlarla çalışarak sizlerin sorunlarına özel çözümler üretiyoruz.Sizler de Adıyaman’da profesyonel ekiple çalışmak istiyorsanız mutlaka bizi aramayı unutmayın.

Adıyaman Vidanjör

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Adıyaman Vidanjör Hizmeti

Eski ve bakımı uzun süredir yapılmamış olan kanalizasyonlarınız bir süre sonrasında tıkanmaya mahkumdur. İçerisinde yabancı madde bulunduran kanalizasyonlarınız bir takım sorunlardan dolayı tıkanır ve bu gibi durumlarda vidanjörlere ihtiyaç duyarsınız. Tam bu esnada Adıyaman vidanjör ekibimiz sizlerle beraber.
Vermiş olduğumuz hizmetler makul fiyatlı ve kaliteli olmasıyla beraber bir kaç işle sınırlı değildir. Tüm firmalarımızda;
Kanalizasyon temizleme
Logar Temizleme
Kanal Temizleme
Foseptik Temizleme
Su Kuyusu Temizliği
Yağ Tutucu Temizliği
Atık Su Çekme
Saha Yıkama
Endüstriyel Atık Temizliğidir.

25 yıllık deneyimimizin yanında 30’u geçik sertifitikamızla tüm alt yapı sorunlarınızda hizmetinize açığız.İlk olarak İstanbul’da başlayarak süregelen serüvenimizde artık tüm Türkiye’ye açılıyoruz.Kurumsal kimliğe sahip ve hizmet kalitesi yüksek firma olarak ün salmış durumdayız.%100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek her zaman en iyi kalitede çözümler üretiyoruz.

Tüm firmalarımızda olduğu gibi Adıyaman şubemizde de tam teçhizatlı ekipmanlarımız bulunuyor. Araçlarımız son teknolojiye uygun ve güvenilirdir.Sahip olduğumuz araçlar sırasıyla ;
Kiralık Vidanjör
Küçük Vidanjör
Özel Vidanjör
Otopark Vidanjör
Kuka Aracı
Kombine Vidanjör ve Logar temizleme aracıdır. 10 aracımız filomuz ile hızla sorun çıkan bölgelere erişerek tüm problemlerinizi çözüme eriştiriyoruz.
Yakın Bölgelerde Gün İçerisinde Hizmet
Firmamıza yakın olan bölgeler için aynı gün kiralama yapabilirsiniz. Günümüz teknolojisiyle üretilmiş olan yüksek donanıma sahip araçlarımızı sorunlu olan bölgeye getirerek tüm problemlere seri çözümler üretiyoruz.Aynı zamanda atık su tanklarınızın ve dopalarınızın boşaltılmasını yahut tahliye edilmesi işlemini de gerçekleştiriyoruz.Siz isteyin Atılım Vidanjör gelsin!

0532 178 9460