ATILIM VİDANJÖR

Su Kuyusu Temizliği

Atık Su Çekme Atık su, içerisinde pis maddeler olan ve istenmeyen, kullanılmayacak halde olan su olarak tanımlanabilir. Atık su çekme firmamıza başvuru yaparak nakliyat sağlanabilir. Bir yerde biriken atık suyun çok sayıda nedeni olabilir. Örneğin yakınlarda patlayan bir kanal pis su birikintisi oluşturacaktır. Bir endüstriyel tesiste de su atığı oluşabilir. Bu suların tahliyesindeki gecikme birçok soruna neden olabilir. Örneğin malzemelerinizin olduğu alanda atık su birikintisi varsa zarara neden olacaktır. Maddi açıdan zarar yanında bazen itibar kaybı da olabilir. Durumun niteliği değişken özelliktedir. Atık su olan alanda tahliyenin en hızlı biçimde gerçekleşmesi adına işlemleri yürütüyoruz. Bunu sağlayacak olan araçlarımız geniş kapasiteye sahiptir ve hızlı şekilde su olan alan boşaltılır.

Atık Su Çekme

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Atık Su Çekme Aracı ve Tehlikeli Atık Su

Bir yerdeki atık suyun başka yere götürülmesi için öncelikle atık su çekme firması başvurusu yapılmalıdır. Adres ve diğer detaylar öğrenildikten sonra aracımızla bulunduğunuz alana gelerek çekim sağlanır. Çekimi vidanjör aracıyla gerçekleştirmekteyiz. Sıvı atıkların tehlikeli olması, etrafa mikrop saçması yanında deriye, canlıya temas halinde daha farklı riskler de barındırabilir. Bu gibi hallerde tehlikeli sıvının ne olduğu ve nasıl önlemler alınması gerektiğine bakılarak işlemler yapılacaktır. Atılım Vidanjör ’de belli bir alanda özellikle biriktirilen sıvı atıkların çekimi de yapılır. Yani sadece kanal gibi yerlerdeki patlama ve su basması olarak düşünülmemelidir. Rutin aralıklarla belli bir alanda biriken suyu tahliye ederek sorunlara neden olması engellenir. Ekibimiz, bu tür işlemlerin hepsinde uzman bir bakış açısıyla hareket etmektedir.

ATILIM VİDANJÖR

Nakledilecek Sıvı Atıklarda Sınırlandırma Var mı?

Yasalar gereği tahliyesi yapılacak atık suların bazı sınıflandırması vardır. Firmamızdaki hizmet politikası da bu yasal süreçle paralel ilerlemektedir. Taşımada yasal olarak izin verilenler dışında atık gerçekleşmemektedir. Söz konusu sınırlandırma, araç türleri için de geçerlidir. Kamyon tankerlerle yapılacak olan nakil miktarının sınırı aşıldığı zaman daha büyük araçlar devreye girer. Güvenli sıvı nakliyatını sağlamak için firmamızı gereken yetkinliklere sahiptir. Sıvı atık nakliyatı işlemlerimiz ulaştırma bakanlığının lisans kriterleri doğrultusunda yapılmaktadır. Kimyasal atık vs. gibi tehlike barındıran maddelerin taşınmasında faciaların olmamasına yönelik çalışmalar düzenlenir.

0532 178 9460