ATILIM VİDANJÖR

Tuzla Vidanjör

Bir yerdeki pis su atığı varsa ve bunun taşınması gerekiyorsa Tuzla vidanjör kiralama firmamıza başvuru yapabilirsiniz.Depo Birikintilerinin Boşaltılması bazı iş yerlerinde ve endüstriyel alanlarda pis su atıklarının biriktirildiği depo alanları bulunabilir. Bu gibi birikintilerin vidanjörle alınması için Tuzla vidanjör ekibimiz hızlı ve pratik bir çözüm sağlamaktadır. Bu atıkların özelliği sadece atık su çekme değil farklı atıklar için de düşünülebilir. Firmamızda her atık, kuralına uygun bir şekilde, atık sınıflandırması prosedürü doğrultusunda nakledilmektedir. Bir yerden alınan atıklar, boşaltım ve yok edilme alanlarına gönderilerek orada uygun bir şekilde ortadan kaldırılır.

Tuzla Vidanjör

Tuzla vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Tuzla Vidanjör Hizmeti

Bazı alanlarda çamur birikebilir. Örneğin yoğun şekilde yağmur olduğunda toprak çamura dönüşebilir ve bir alanda birikintiye neden olabilir. Zeminin alt kısımlarında bu tür birikintilere daha fazla rastlanmaktadır. Çamur çekme işlemi için vidanjör kiralama talebinde bulunabilirsiniz. Araç mekanizmasındaki pompa sistemi, atığı tanker içerisine yüklemekte ve kısa sürede atıkları ortadan kaldırmaktadır.

Foseptik Taşması Tehlike Doğurur Mu?
Alt yapıdaki sorunlarda tuvalet atıkları çevre sağlığına ve insan sağlığına zarar verebilmektedir. Fosseptik çukuru taşınca, kötü koku ve etrafa yayılan bakteriler gündeme gelir. Bu bakteriler atıklardan kaynaklıdır ve sağlık açısından sorunların zemini olabilir. Bir nedenle çevredeki hayvanlara bulaşan atıklar evimizin içine girebilir. Sokakta yürürken ayakkabımızla da yaşam alanımızda soruna neden olabilir. Atıklar, hastalık kaynaklarıyla doludur. Atıklarla ilgili depolama koşulları alt yapı dışında bir işletmenin de yakından ilgilenmesi gereken konudur. İşletmede atık olan bölümlerin kuralına uygun biçimde saklanması için yasal prosedürler vardır. Özellikle endüstriyel tesislerin çıkardığı atıkların firma sorumluluğu açısından daha kapsamlıdır. Bir mahalledeki, köydeki fosseptik çukurunda sadece periyodik alımlar olurken endüstriyel atıklarda saklama koşullarına ve etiketlemeye kadar her ayrıntı önem kazanır.

Atıklar Vidanjör Nasıl Çekiliyor?
Bir yerdeki birikintinin çekilmesi için Tuzla vidanjör kiralama hizmeti aldığınızda hortumla araca nakliyat yapılır. Bu atıklar geçici bir süre için araçtadır. Araç içine atığı çeken sistem santrifüj pompa olarak da bilinmektedir. Tankere bağlı sistem, güçlü bir şekilde atığı içeri doğru çeker. Tıkanıklıkların giderilmesinde bu vidanjör sisteminin önemi çok büyüktür.

0532 178 9460