ATILIM VİDANJÖR

Ağrı Vidanjör

Ağrı’da bulunan firmamızda da tüm firmalarımızda olduğu gibi 7/24 siz değerli müşterilerimizin hizmetine açığız.Uzun yılladır yapmış olduğumuz işlerin referansı ve deneyimiyle siz değerli müşterilerimize destek verebilmek amacıyla yola çıkıyoruz. Araçlarımızı günümüzün teknolojisine uygun vaziyete getirerek tam teçhizatlı ekipmanları kullanıyoruz.Makul fiyatlarla çalışarak sizlerin sorunlarına özel çözümler üretiyoruz.Sizler de Ağrı profesyonel ekiple çalışmak istiyorsanız mutlaka bizi aramayı unutmayın.

Ağrı Vidanjör

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Ağrı Vidanjör Hizmeti

Eski ve bakımı uzun süredir yapılmamış olan kanalizasyonlarınız bir süre sonrasında tıkanmaya mahkumdur. İçerisinde yabancı madde bulunduran kanalizasyonlarınız bir takım sorunlardan dolayı tıkanır ve bu gibi durumlarda vidanjörlere ihtiyaç duyarsınız. Tam bu esnada Ağrı vidanjör ekibimiz sizlerle beraber. Vermiş olduğumuz hizmetler makul fiyatlı ve kaliteli olmasıyla beraber bir kaç işle sınırlı değildir. Tüm firmalarımızda; Ağrı Kanalizasyon temizleme Ağrı Logar Temizleme Ağrı Kanal Temizleme Ağrı Foseptik Temizleme Ağrı Su Kuyusu Temizliği Ağrı Yağ Tutucu Temizliği Ağrı Atık Su Çekme Ağrı Saha Yıkama Ağrı Endüstriyel Atık Temizliğidir. 25 yıllık deneyimimizin yanında 30’u geçik sertifitikamızla tüm alt yapı sorunlarınızda hizmetinize açığız.İlk olarak İstanbul’da başlayarak süregelen serüvenimizde artık tüm Türkiye’ye açılıyoruz.Kurumsal kimliğe sahip ve hizmet kalitesi yüksek firma olarak ün salmış durumdayız.%100 müşteri memnuniyetini hedefleyerek her zaman en iyi kalitede çözümler üretiyoruz.

Tüm firmalarımızda olduğu gibi Ağrı şubemizde de tam teçhizatlı ekipmanlarımız bulunuyor. Araçlarımız son teknolojiye uygun ve güvenilirdir.Sahip olduğumuz araçlar sırasıyla ; Ağrı Kiralık Vidanjör Ağrı Küçük Vidanjör Ağrı Özel Vidanjör Ağrı Otopark Vidanjör Ağrı Kuka Aracı Ağrı Kombine Vidanjör ve Logar temizleme aracıdır. 10 aracımız filomuz ile hızla sorun çıkan bölgelere erişerek tüm problemlerinizi çözüme eriştiriyoruz. Ağrı Yakın Bölgelerde Gün İçerisinde Hizmet Firmamıza yakın olan bölgeler için aynı gün kiralama yapabilirsiniz. Günümüz teknolojisiyle üretilmiş olan yüksek donanıma sahip araçlarımızı sorunlu olan bölgeye getirerek tüm problemlere seri çözümler üretiyoruz.Aynı zamanda atık su tanklarınızın ve dopalarınızın boşaltılmasını yahut tahliye edilmesi işlemini de gerçekleştiriyoruz.Siz isteyin

0532 178 9460