ATILIM VİDANJÖR

Saha Yıkama

Saha Yıkama Sahaların kendi içerisinde türleri vardır ve zemindeki hijyen ihtiyacınızı Atılım Vidanjör olarak karşılıyoruz. Saha yıkama taleplerinizi ileterek hızlı çözüm alabilirsiniz. Kirlenme nedenleri bakımından sahaların hangi amaçla kullanıldığı önemlidir. Fakat sahadan kasıt geniş alanlarda oluşan kirleri doğru atık temizleme aracıyla yok etmektir. Örneğin bir futbol sahasının tamamını yıkamak için derinlemesine temizlik yapan ekipmana sahibiz. Gezici araçlarla beraber yapılan temizlikle birlikte kısa bir zaman aralığında görüntü istenen düzeye gelecektir. Kullanılan araç bütün kirli atık dolu yüzeyi kısa sürede temizler.

Saha Yıkama

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Beton Ve Toprak Saha Temizliği

Beton Ve Toprak Saha Temizliği

Bir sahayı her zaman çimli olarak düşünmemek gerekir. Toprak saha, beton saha gibi çeşitler de vardır. Bu tür sahaların temizliğinde de sizlere profesyonel hizmet veriyoruz. Belirlenen alan içerisinde hızlı bir şekilde istenen görüntü elde edilir. Ayrıca bu gibi yerlerin maruz kaldığı su- kanal patlaması gibi hallerde de nakliye işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Civardaki kanalizasyon borusu patladığı zaman oluşan atıkların güvenli şekilde gönderilmesi için işlemler yapıyoruz.

Bir sahanın kullanım amacı spor karşılaşması olabileceği gibi değişik etkinlikler de olabilir. Örneğin bir tören için de saha kullanılabilir. Bazı organizasyon firmaları geniş alanlardan faydalanarak kalabalık konser benzeri etkinlikler yapabilmektedir. Saha yıkama firması tam bu noktada zeminin istenen şekilde temizlenmesini ve işlemlerin bu zemine kurulmasını sağlar. Yani amaç ne olursa olsun zemin temiz olmalıdır ki devam eden etkinliklerde sorunsuz şekilde işlemler yapılabilsin… Kirli bir sahada aksamalar çok sık olacaktır. Çamurlu görünen bir futbol sahasında maç yapılması zorlaşır.


Atılım Vidanjör

Saha Yıkama Fiyatları

Bir sahanın temizliği için kullanılan ekipmanlar değişkenlik gösterebilir. Firmamızda bu ve birçok etkene bağlı olarak saha yıkama fiyatları değişebilmektedir. Alan büyüklüğü, nasıl bir temizlik gerektiği, nakledilecek atık miktarı vs. üzerinde hesaplamalarla beraber sonuç alabilirsiniz. Fiyatlara dair netlik kazanmak üzere firmamıza başvuru yapmanız önerilir. İyi bir çözüm ortağı olmamızın yanında uzun vadede memnuniyetiniz önemlidir. Fiyatlandırma ve hizmet kalitesi açısından beklentileri karşılamayı istemekteyiz. Kanalizasyon işlemleri için farklı hizmet gruplarından da taleplerinizi iletebilirsiniz

0532 178 9460