ATILIM VİDANJÖR

Yağ Tutucu Temizliği

Yağ Tutucu Temizliği Kullanım alanı yaygın yağ tutucular, en çok alışveriş merkezlerinde otel, hastane, yemekhane gibi yerlerde görülmektedir. İşlevsel açıdan kritik bir öneme sahiptir.

Yağ Tutucu Temizliği

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Yağ Tutucuların İşlevi Nedir ve Yağı Engellemek Mümkün mü??

Giderlerin bulunduğu bölümlerde yağların birikerek tıkanıklara engel olması için yağ tutuculara ihtiyaç vardır. Bir endüstriyel tesis içerisinde ya da ticari faaliyet gösteren alanda atık yağlar bu tutucu hazneler sayesinde diğer bölümlere geçmez. Kanalizasyon borularına giden yağlar suyla karışmadığı için birikip kısa sürede sık aralıklarla sorun olacaktır. Yağ kullanıldığı alanda içerisindeki atık maddelerle beraber hareket ettiği için ekstra yük anlamına gelir. Gider borularındaki tıkanmaların sık aralıklarla yaşanması, maddi açıdan kayıp olacağı gibi zaman ve emek açısından da ek sorun demektir.

Araç ve ekip performansıyla Atılım Vidanjör, yağ tutucu temizliği ihtiyacınıza kapsamlı bir şekilde yanıt verir. Belirli aralıklarla bu parçaların temizlenmesi ve bakımının yapılması adına başvuru yapabilirsiniz. Bilindiği üzere yağların donma özelliği vardır ve bu durum tıkanmaların en genel nedenlerindendir. Sıcak su ile erimesi durumu olsa da gider bölümlerinden sürekli sıcak su atılmayacağı için yağı engellemek gerekmektedir. Hasarın büyümemesi açısından zamanında işlem yapılması ve temizliğin gerçekleşmesi gerekir. Bazı önlemler alarak temizlik sürelerini uzatmak mümkündür. Yağ tutucuların sık şekilde sorun çıkarmaması için bakteri ilavesi etkili bir çözümdür. Atıkları yiyerek beslenen bakteriler yağ tutucudaki yağ miktarını azaltır. İlavenin ne kadar olacağı kendi işletme durumunuzla da alakalıdır.


ATILIM VİDANJÖR

Yağ Tutucu Temizliği Yapılışı

Firmamızda yağ tutucu temizliği yapılışı uygun cihaz ve ilaçlarla gerçekleşmektedir. Yağı kalıcı şekilde tutucudan uzaklaştıran malzemeler kullanılmakta, yüksek performanslı ilaçlar uygulanmaktadır. İşlemlerimizde yağ tutucu bölümünde tam istenen sonuca gelene kadar süreç devam eder. Yapılan uygulamalar aşamalı biçimde gerçekleştirilmektedir. En son kontroller tamamlanır ve işlem bitirilir. İsteyen müşterilerimiz rutin aralıklarla temizlik yaptırmak üzere anlaşma sağlayabilir. Yağ atığı deniz suyuna ve benzeri yerlere karışmaması gereken atıktır. Hem evlerde hem de endüstriyel işletmelerde atıkların ayrıştırılmaması, insan sağlığı bakımından kötü sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle gereken işlemleri yaptırmak üzere firmamıza başvurabilirsiniz.

0532 178 9460