ATILIM VİDANJÖR

Küçük Vidanjör Hizmeti

Küçük vidanjör ile birlikte kanalizasyon ya da kanal tıkanması gibi durumlara karşı temizlenme işlemi meydana gelen en önemli ekipmanlardan birisidir. Günümüzde en önemli araçlardan birisi olarak mevcut uygulama alanlarında vidanjör hizmetli sunulmaktadır. Özellikle kanalizasyon gibi alanlarda meydana gelen tıkanmaları açmak amacıyla vakumlama işlemi gerçekleştirilir. Sunulan vidanjör hizmeti ve beraberinde ekip arkadaşlarıyla birlikte profesyonel bir işlem anlayışı meydana gelmektedir. Vidanjör hizmeti esnasında kanalizasyonlarda biriken su atıkları gibi durumlar pek çok nedenden meydana gelebilir. Özellikle yoğun yağmur yağışı gibi anlarda sıklıkla karşılaşılan bir durum olmaktadır.

Küçük Vidanjör Hizmeti

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Vidanjör Nedir

Meydana gelen kanal tıkanması gibi durumlara karşı kanal temizlenmesi ve açılması işlemleri için önemli bir avantaj taşıyan vidanjör işlemleri mutlaka profesyonel bir ekip ile gerçekleştirilmelidir. Meydana gelen vidanjör işlemleri esnasında uzman firmalar tarafından borulara basınçlı su gönderilir. Böylece kanalizasyon boruları açılır ve beraberinde temizlenir. Firma tarafından sunulan bu hizmet ile birlikte hem insan hem de çevre sağlığının olması amaçlanmaktadır. Kanalizasyon temizleme işlemleri esnasında meydana gelen tıkanıklık ve beraberindeki problemleri ortadan kaldırılması amacıyla son teknoloji ilerlenmekte ve beraberinde yakından takip edilen özel ekipmanlar kullanılarak müşteri memnuniyeti elde edilmektedir. Vidanjör hizmeti uzmanlık isteyen işlemler arasında yer alır kolay gibi görünse de pek çok detay bilinmesi ve deneyim gerekmesi gerekir.

Vidanjör hizmeti foseptik kuyular içerisinde meydana gelen atıkların çekilmesi ile bilinen bir hizmettir. Özellikle büyük şehirlerde kullanılan bu hizmet seçeneği lağım tıkanıklıkları gibi durumlarda sıkça aranılan bir hizmet haline gelmektedir. Ülkemiz genelinde özellikle nüfusun artması gibi durumlarla etkili olarak faaliyet ve kullanım oranlarının artması gibi durumlarda söz konusu olmaktadır. Mevcut nüfusun artması ile birlikte atıkların artışı gibi durumlarda sıklıkla yaşanmakta ve böylece vidanjör hizmetine ihtiyaç duyulmaktadır. Sanayi yapılarının ve sanayileşmenin meydana gelmesi ile birlikte endüstriyel işletmelerde çeşitli faaliyetler gerçekleştir. Aynı zamanda işletmeler üzerinde meydana gelen üretim sonucunda meydana gelen tarihi edilmesi gibi durumlara karşı pis su tesisatına karşı alınması gereken bir hizmet olmaktadır. Su atıklarını aktarıldığı kanalizasyon noktaları üzerinde yer alan foseptik çukurları ile birlikte mevcut atıkların temizlenmesi ve beraberinde diğer faaliyetlere karşı vakumlanması gibi işlemler karşısında atıkların temizlenmesi amacıyla tercih edilen ilk ürün olmaktadır.

Küçük vidanjör diğer adıyla standart vidanjörlerin çalışması amacıyla bazı ekipmanlar bulunması gerekir. Özellikle vidanjörler içerisinde emme borusu ve beraberinde bu işlemin kolay olmasını sağlayan pompa yer almaktadır. Büyük şehirler üzerinde meydana gelen sık gibi durumlara karşı tank ile depolama işlemi sağlar. Vidanjör hizmeti kapsamında verilen hizmet içerisinde emme borusu yardımıyla sıvının tanka geçişi sağlanmaktadır. Böylece pompanın meydana getirdiği güç ile birlikte tank üzerinde depolama meydana gelir. Küçük vidanjör modellerinin pek çok kullanım alanında bulunmaktadır. Genel olarak meydana gelen hizmet işlemleri doğrultusunda pompa ile birlikte emiş gücü meydana gelir. Aynı zamanda büyük şehir üzerinde meydana gelen kanalizasyon tıkanıklıkları da bu şekilde çözülmektedir. Buna ek olarak küçük alanlarda meydana gelen işlemler ise daha çok santrifüj pompası ile kolaylıkla gerçekleşir.


ATILIM VİDANJÖR

Vidanjör Çalışma Sistemi Nedir?

Küçük vidanjörler hemen hemen her bölgede kullanılır, meydana gelen kanallar içerisinde sıvı ya da çamur atıkları oluşturmaktadır. Meydana gelen atıkların pompa yardımı ile tahliye edilmesine ve depolanması işlemi için vidanjörlere ihtiyaç bulunmaktadır. Özellikle vidanjörler geçmişte madende yer alan çamuru transfer etmek için özel olarak tasarlanmıştır. Daha sonra ise günümüzdeki tıkanma işlemlerine karşı oluşturulmuştur. Son zamanlarda ise daha çok şehirlerdeki atıklar transferi içerisinde tercih edilir

Ülkemiz çapında pek çok sektör içerisinde pek çok faaliyet yer almaktadır. Bunlardan birisi ise endüstri alanındaki üretim sürekliliği oluyor. Fabrika atıkları ve beraberindeki durumlar insan sağlığına zarar verecek miktarda olmaktadır. Kimyasal alanda üretim gerçekleşen fabrikalar üzerinde özellikle kimyasal atıkların depolanması gibi durumlar tehlikelidir. Artıklarını kimyasal atıklar olarak biriktirilmesi ve beraberinde tahliye edilmesi amacıyla vidanjör tercih edilir. Böylece güvenli bir şekilde transfer işlemi meydana gelecektir.

Vidanjörlerin faydaları nelerdir?
Bazı nedenlerden dolayı çevre üzerinde yer alan atıkların temizlenmesi için vidanjör ihtiyaçları meydana gelmektedir. Özellikle çevre kirliliğini önlemesi ve insanların teneffüs ettiği havayı temizlemesi amacıyla tercih edilir. Kullanılan vidanjörlerin pek çok kullanım alanı yer almaktadır. Genellikle toplu alanlarda ya da büyük şeylerde meydana gelen logar tıkanıklığı gibi durumlarda tercih edilmektedir. Aynı zamanda endüstriyel alanlarda da sıkça rastlanılan bir hizmet anlayışı olmaktadır.
Vidanjör hizmeti toplu alanlarda neden tercih edilir?
Genellikle vidanjör alanında koko temizlenme işlemleri boruların hidrodinamik olarak temizliği gerçekleştirilmesi gibi alanlarda tercih edilmektedir.
Vidanjör hizmetinde kuka kullanımı nedir?
Vidanjörler kullanım çeşitlerine bağlı olmak üzere amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı ya da logar kanalı tıkanıklığı gibi alanlarda daha küçük ve standart araçlar tercih edilir.
Vidanjörler çeşitlerine göre nerede kullanılır?
Vidanjörler kullanım çeşitlerine bağlı olmak üzere amaçlarına göre sınıflandırılmaktadır. Kanalizasyon tıkanıklığı ya da logar kanalı tıkanıklığı gibi alanlarda daha küçük ve standart araçlar tercih edilir. Vidanjörler çeşitli ortamlarda meydana gelen kanalizasyon sorunları gibi tıkanıklık ve taşma alanlarında hizmet vermektedir. Aynı zamanda meydana gelen sert açma gibi durumlarda da hizmet verir.

0532 178 9460