ATILIM VİDANJÖR

Ataşehir Vidanjör

Kanalizasyon atıklarını yok etmek ve tıkanıklıkları açmak üzere Ataşehir vidanjör firmamıza başvuru yapabilirsiniz. Kanalizasyon atıkları tıkanıklık açma yerleşim alanlarında gider sistemi kurulması önemlidir ve bu tr sistemlerin tıkanması halinde bir vidanjöre ihtiyacınız olabilir. Ev ve iş yerlerinin çevresinde kötü kokuyla beraber kendini gösteren bu durum, acilen çözülmediği zaman rahatsızlık hissi ve sağlık riskleri barındırır. Kanalizasyon giderindeki tıkanıklık açma işleminde güvenli sonuç almak üzere hızlı bir uygulama tamamlanacaktır. İşlemlerimiz alt yapı bakımından güçlü bir zeminde yürütülmektedir. Hem teknik anlamda hem de personel tecrübesi ve prosedür kapsamında titiz davranıyoruz.

Ataşehir Vidanjör

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Ataşehir Vidanjör Hizmeti

Atıkları bir tanker içerisinde biriktiren araç, hortumla atıkları çeker ve bu şekilde araca gönderir. Ataşehir vidanjör firmamız kapsamında belirlenen alandaki atıklar da büyük araç içerisine hortumla nakledilmektedir. Uzun araca monte edilen tankerin büyüklüğü kullanım amacına göre değişebilmektedir. Örneğin küçük çaplı işler için depolama alanı daha küçük mekanizma kullanılabilmektedir. Fakat genelde sorunsuz biçimde işlem yapmak üzere büyük araç kullanılmaktadır. Vidanjör, hangi alandan atıkları çekecekse hortumun ucu o bölüme getirilir ve vakumla hortum içine ve oradan da depo- tankere nakledilir. Bu nakledilen atık, genellikle ev giderinden gelen atıklardır. Atık bertaraf edilen alanlarda bu depolanan kısım götürülerek atılır. Gereken hijyen kontrolleri sağlanarak uygun çözümle geliştiriyoruz.

Bazı yerleşim alanlarında tuvalet gideri kanallara değil fosseptik çukuruna bağlıdır. Bu çukurlarda biriken atığın düzenli olarak alınması gerekir. Çünkü aksi halde taşma ve kötü görüntülere neden olur. Bir mahallede ya da köyde fark etmeksizin her yerdeki fosseptik çukuru için firmamıza taleplerinizi iletebilirsiniz. Ataşehir vidanjör firmamız çukurdaki atığı hızlıca alarak nakledecektir. Vidanjör Kiralama Ücretleri Vidanjör kiralama hizmetleri için firmamızdan randevu alabilirsiniz. Fiyat öğrenmek üzere de ne tür bir sorun olduğunu tarafımıza iletebilir, buna göre netlik kazanabilirsiniz. Düzenli olarak fosseptik çukurundan alım yaptırmak isteyen kişi ve kurumlar belediyeye başvuru yaparak altyapı çalışmaları talep edebilmektedir. Bu nedenle aynı sorunu devamlı yaşamamak için kökten çözüm sağlanabilir. Kurumsal anlaşmalarda sözleşme gibi işlemler için prosedürü de sormak üzere arayabilirsiniz.

0532 178 9460