ATILIM VİDANJÖR

Kurtköy Vidanjör

Atıkların biriktiği alanların boşaltılması için Kurtköy vidanjör firmamıza kiralama talebinde bulunabilir kapsamlı hizmet alabilirsiniz.İş Yerlerindeki Pis Su Atıkları Kanalizasyonda oluşan tıkanıklıklar pis su taşmasına neden olabilir. Örneğin bir dükkanın yakınında bulunan gider kapağından pis su çıkıyorsa, burada birikinti olması sorun oluşturacaktır. Bazı hallerde bu biriken su yağmur suyuyla beraber maddi zarara neden olabilir. Atık suyun temas ettiği ürünler artık kullanılamaz hale gelebilir. Bu gibi hallerde en kısa sürede vidanjörle çekim sağlanmalıdır. Kurtköy vidanjör firmamıza başvuru yaptığınızda yakı bölgede gün içinde ulaşım sağlanacaktır. Tankerli ve pompa sistemiyle çalışan aracımız bulunduğunuz alana gelerek kısa sürede sorunu çözer.

Kurtköy Vidanjör

Atılım vidanjör Hizmetleri 25 Yıldır Kusursuz Hizmet !

ATILIM VİDANJÖR

Kurtköy Vidanjör Hizmeti

Bir alt yapı tesisatında giderlerden oluşan kanallar vardır ve bu alanlarda tuvaletten gelen yabancı cisimler nedeniyle tıkanıklık olabilir. Taşmaların genel nedeni bu atıkların neden olduğu sorunlardır. Pompa ile çekim sayesinde bu tıkanma olan alan çözülür. Fakat tuvaletlerin kanalda tıkanmaya neden olmaması için yapılması gerekenler vardır. Nedenlerden yola çıkarak bu önlemleri sıralamak mümkündür. Tuvalete kadın pedi, çocuk bezi vs. atılmamalıdır. Ayrıca her türlü yabancı cisim, katı madde delikten içeri sokulmamalıdır. Tuvaletten giden maddeler, oyuncak, inşaat atıkları ciddi sorunların nedenleridir. Vidanjör ile Kanalizasyon temizleme çekim işlemlerinde işlerin o noktaya gelmemesi için baştan önlem alınmalıdır.

Foseptik Çukuru Taşmaması İçin Ne Yapmalı?
Genelde yerleşimin yeni başladığı ve küçük çaplı konaklama olan yerlerde fosseptik çukuru ile tuvalet atıkları toplanmaktadır. Bu atıklar belli aralıklarla alınmadığı zaman taşmalara neden olur. Öncelikle bu durum sağlık açısından ciddi bir risk oluşturabilir. Bakteriler etrafa yayılır ve sokaktan geçenlerin ayakkabılarına bulaşarak evlere gelebilir. Çevredeki canlılar da mikrop kapabilir. Bu durumu yaşamamak için periyodik olarak Kurtköy vidanjör kiralama hizmeti alabilirsiniz. Temel mantık dolan atık çukurunun temizlenmesidir. Bu işlemi de firmamız düzenli olarak yapmaktadır. Her türlü vidanjöre ihtiyaç olan durum için ekibimiz ve teknik alt yapımız size uygun şartlarda destek olmak ister. Bunun için memnuniyet odaklı prosedüre uygun, uluslararası lisansla hareket etmekteyiz. Bilgi amaçlı önceden telefonla iletişime geçebilirsiniz.

0532 178 9460